Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Ve čtvrtek rozhodl zápas, o den později stál na startu B7

Libor Pavela ve čtvrtek rozhodl o výhře frýdecko-místecké U19 nad Blanskem, o den později už stál na startu extrémního závodu RENAULT-KILPI Beskydská sedmička. V pátek 30. 8. ve 22:00 odstartoval letošní závod B7, kdy Libor Pavela se svou parťačkou Barčou Macurovou, úspěšně závod zvládli a do cíle se dostali krátce po sobotním poledni (po 14 hodinách a 3 minutách).

Kategorie mix 18-25 let obsadili krásné 1. místo a 2. místo v kategorii mix i mezi dospělými.

Kdo se alespoň jednou zúčastnil B7, ví, o čem tento extrémní závod je. Mnozí by samotné účastníky označili za blázny, my můžeme s naprostým klidem říct, že jsou to „BORCI“.

Letošního jubilejního 10. ročníku se zúčastnil také frýdecko-místecký fotbalista Libor Pavela. Ten společně se svou parťačkou Bárou Macurovou vyrazil v pátečním podvečeru z atletického stadionu v Třinci, aby zdolali sedm vrcholů našich krásných Beskyd. Trasa vedla postupně z Třince na vrh Javorový a dál následovaly vrcholy: Ropice – Travný – Lysá hora – Smrk-Čertův Mlýn – Pustevny – Radhošť-Velký Javorník, aby vše zakončili doběhem na náměstí ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Nejtěžší byl výstup a seběh ze Smrku. Jsem rád, že ten rok přípravy, kdy jsem běhal po horách, se vyplatil a strašně se mi tento závod líbil,“ hodnotil Libor Pavela po úspěšném absolvování B7.

V cíli čekala na našeho dorostence týmová podpora od jeho spoluhráčů z U19 a také i od sportovního ředitele MFK Frýdek-Místek, a.s., Daniela Černaje.

LIBORE, ještě jednou velká, ale opravdu, velká, gratulace!!!